Zobacz zgłoszenia do IDA Poland 2017!

W środę o północy minął termin przesyłania zgłoszeń do Mistrzostw Polski DJ-ów IDA 2017. W tym roku zmagania na szczeblu krajowym toczą się w formule online, za to tradycyjnie w trzech oddzielnych kategoriach: „Show”, „Technical” oraz „Scratch” Zawody wyłonią nie tylko mistrzów naszego kraju, ale jednocześnie trójkę finalistów, którzy reprezentować będą Polskę podczas grudniowych Mistrzostw Świata IDA World 2017 w Krakowie.

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu wszystkie nadesłane video-zgłoszenia. W kategorii „Show” (6-minutowy set) o prymat zawalczą – Daddy Always Ready, Damn Ladies, Funk You So Much oraz Hubert Tas:

W kategorii „Technical” (3-minutowa rutyna) rywalizuje 6 uczestników – Endless, Freeman, Morda, Skipless, Ure i West:

Największą jednak popularnością cieszy się kategoria „Scratch”, do której swój akces zgłosiło aż 23 DJ’s. Są to (w kolejności alfabetycznej):

BAQR, Ben, Chemist, Cider, Cross Vader, Cutmandoo, Czyżu, Długi, Gramix, Funny Cut, Holibut, J-Cop, Keeper ET, Klimat, KrK, Krótki, Majki, Pan Jaras, Przemyt, Shaolin Fantastic 3000 Stoprocent100, ZXC i Żaba.

Wymogiem dopuszczenia do konkursu było przesłanie 90-sekundowego freestyle’u:

Wkrótce organizatorzy przedstawią skład sędziowski, który będzie miał tydzień na ocenę skillsów każdego z uczestników. Do następnej rundy trafi 8 najlepszych DJ’s z kategorii „Scratch” oraz 4 najlepszych z „Technical” (zmagania w kategorii „Show” zakończą się tradycyjnie w jednym rozdaniu).

II runda „Scratch” to freestyle pod ten sam dla wszystkich beat wyznaczony przez organizatorów. Do półfinału przechodzi 4 DJ’s, a zwieńczeniem będzie finał z udziałem dwóch najlepszych uczestników. W „Technical” oprócz półfinałów i finału odbędzie się też walka o trzecie miejsce. Wszystkie pojedynki odbędą się w formule „head2head”, gdzie każdy będzie mógł zagrać po 2 rutyny.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s