IDA Poland 2017 – półfinaliści „Technical” i II etap kategorii „Scratch”

Toczone w tym roku w formule online’owej Mistrzostwa Polski DJ-ów IDA Poland 2017 nabierają dramaturgii. Organizatorzy ogłosili półfinalistów w kategorii „Technical” i ósemkę najlepszych w „Scratch”, którzy przeszli do II rundy. Dziś o 21:00 poznamy też zwycięzców w kategorii „Show”.

Jury w składzie: Chmielix, Falcon1, Mr Krime, Noriz, S-Trix i Slime ogłosiło swój werdykt. W półfinale „Technical” zmierzą się ze sobą: Ure (21 pkt) vs Skipless (9 pkt) oraz Endless (16 pkt) vs Freeman (14 pkt). Poniżej przypominamy zgłoszenia wyłonionych półfinalistów:

Szczęśliwcy mają czas do środy 4 października (do godz. 12:00) na przesłanie dwóch 2-minutowych setów, na których podstawie jury wybierze finałową parę.

W kategorii „Scratch” zmagania zapowiadają się nie mniej ciekawie. Spośród 23 nadesłanych zgłoszeń sędziowie zakwalifikowali do kolejnej rundy następujących DJ-ów:

1. Ben – 38 pkt

2. Pan Jaras – 37 pkt

3. Krootki – 28 pkt

4. Keeper – 26 pkt

5. Cutmandoo – 17 pkt

6. J-Cop – 14 pkt

7. Stoprocent100 – 14 pkt

8. Majki – 4 pkt

Teraz piłeczka znów jest po stronie uczestników. Tym razem półtora-minutowe popisy turntablistyczne muszą oni zarejestrować pod wybrany przez organizatorów instrumental od TMKBeats. Czas na wysłanie nowych klipów jest do poniedziałku 2 października do godz. 12:00.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s