IDA Poland 2017 – niespodzianka w półfinale „Scratch” i finałowa para „Technical”

Ledwo ochłonęliśmy po zaskakującym zagraniu Freemana w półfinale kategorii „Technical”, a tu kolejne zaskoczenie – tym razem w „Scratchu”. Z dalszej rywalizacji w Mistrzostwach Polski DJ-ów wycofał się jeden z najmocniejszych faworytów – DJ Ben. Reprezentant Górnego Śląska i członek ekipy Modulators uzasadnił swoją rezygnację względami natury osobistej.

Tymczasem jury zadecydowało, że w finale „Technical” spotkają się ze sobą Ure (20 pkt) oraz Endless (18 pkt). Po dyskwalifikacji Freemana 3. miejsce w tej kategorii zdobył z automatu Skipless (11 pkt). Nieoczekiwana rezygnacja Bena tworzy nam niepełny półfinał również w „Scratchu. Ponieważ jednak rywalizacja oceniana jest poprzez punktację przyznawaną przez jury, wyłącza to jedynie konieczność organizacji pojedynku o trzecie miejsce. Po werdykcie sędziów sytuacja będzie podobna jak w „Technicalu”.

Zapraszamy więc do sprawdzenia świeżo-opublikowanych klipów z kategorii „Scratch”. Zapowiada się naprawdę zacięta rywalizacja pomiędzy Keeperem, Krootkim i Panem Jarasem:

Finałową parę i zdobywcę „brązowego medalu” powinniśmy poznać już w najbliższy piątek. A w międzyczasie organizatorzy ogłosili oficjalnie światowy finał zawodów IDA World 2017, które odbędą się w krakowskim ICE Congres Center 2 grudnia. Więcej szczegółów tutaj.

ida_world_2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s