Serato DJ 1.9.10 – update softu i nowa gama kompatybilnych sprzętów!

W sieci pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania Serato DJ. Update o numerze 1.9.10 współpracuje z macOS High Sierra, a przede wszystkim jest kompatybilny z całą gamą nowych obiecujących sprzętów. Sprawdźcie poniżej ich krótkie charakterystyki!

Denon SC5000 Prime to nowy odtwarzacz-kontroler, współpracujący z Serato DJ jako Official Serato Accessory, czyli po prostu na zasadzie plug & play. Wyposażony on został w 7-calowy ekran dotykowy LED plus kolorowy wyświetlacz na szczycie joga, projektujący okładkę albumu lub informacje o odtwarzanym w danej chwili tracku. Oprócz tego na pokładzie jest też 8 dotykowych padów RGB, a odtwarzacz daje nam możliwość podpięcia sticka USB lub karty SD.

denon-dj-sc5000-top-right-angle_960x540

To jednak nie jedyna nowość od Denona, współpracująca z Serato DJ 1.9.10! W parze z nowym odtwarzaczem idzie 4-kanałowy mikser klubowy X1800 Prime, oferujący nam pakiet Serato DJ Club Kit (czyli Serato DJ + DVS). Mamy tu więc cztery wejścia phono/line, podwójne gniazdo USB dla łatwej przepinki, pełną equalizację oraz wyjście MIDI. Na każdy kanał przypisany jest efektor Sweep FX oraz filtr dolno- i górno-przepustowy. Całości dopełnia sekcja BPM FX z jeszcze 14 dodatkowymi efektami.

denon-dj-x1800-top-right-angle_960x540

Trzecia nowość to klubowe rozwinięcie udanego technicznie rozwiązania, jakim był wprowadzony w zeszłym roku na rynek Mixars Duo. Nowa wersja, czyli Mixars Quattro, to 4-kanałowy mikser klubowy, również współpracujący z Sarato DJ na zasadzie plug & play. To, co różni go od poprzednika, to zestaw aż 16 dotykowych padów kontrolnych, rozdzielonych w dwóch sekcjach – po 8 na każdy kanał. Mogą one służyć zarówno do odpalania cue-pointów, jak i obsługi samplera. Także w tej maszynie znajdziecie podwójne gniazdo USB dla wygody zmieniających się za konsoletą DJ-ów.

mixars-quattro-top-right-angle_960x540

Jak więc widzicie jest o co prosić Świętego Mikołaja pod choinką na zbliżającą się wielkimi krokami gwiazdkę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s