Mistrz Polski w rutynie promującej nowy kontroler Pioneera!

Po drugim z rzędu zdobyciu tytułu Mistrza Polski Red Bull 3Style DJ 69Beats wciąż jest na wznoszącej fali. Na facebookowych profilach Pioneer DJ oraz samego artysty ukazało się video prezentujące możliwości nowego kontrolera sterującego Pioneera DDJ-XP1, dedykowanego systemom Recordbox DJ oraz Recordbox DVS. Trzeba przyznać, że 69Beats wyciska z nowej maszynki siódme poty!

Pochodzący ze Starogardu Gdańskiego muzyk (znany m.in. ze swoich nieprzeciętnych finger-drummingowych skillsów) informował już, że w 2017 roku nawiązał długofalową współpracę z Pioneerem przy projektowaniu i prezentacji nowej generacji urządzeń DJ-skich. Wreszcie mamy okazję przyjrzeć się dłuższemu materiałowi, będącemu owocem tej współpracy:

Jak możemy się dowiedzieć ze strony producenta DDJ-XP1 to intuicyjny w obsłudze kontroler zewnętrzny z dwoma sekcjami 16 iluminowanych padów dotykowych (w sumie jest więc ich aż 32). Pioneer zapewnia, że użyta technologia zapewnia nie tylko ekstremalną wytrzymałość przycisków, ale też najmniejszą latencję spośród wszystkich tego typu urządzeń, dostępnych obecnie na rynku.

ddj-xp1-main

Jak dobitnie pokazał 69Beats urządzenie ma duży potencjał live-actowy, a w zamyśle ma przyspieszyć i ułatwić korzystanie z takich funkcji, jak: Hot Cues, Pad FX, Beat Jump, Sampler, Beat Loop czy też nowy Key Shift. Pomóc mają w tym także dwa dotykowe paski po bokach urządzenia (Slide FX Strip), które dają możliwość błyskawicznego sterowania głębią i natężeniem efektów.

Wygląda to bardzo interesująco – szczególnie w połączeniu z kompletnym setupem Pioneera, na który w powyższej rutynie złożyły się także gramofony PLX-1000 oraz fantastyczny mikser Pioneer DJM-S9.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s