Finał Red Bull 3Style 2017 w Krakowie już 11 lutego. Ruszyła sprzedaż biletów!

Finał międzynarodowych zawodów DJ-skich Red Bull 3style 2017 odbędzie się 11 lutego w krakowskim Teatrze Słowackiego. Sama rywalizacja 24 wyłonionych wcześniej na szczeblu krajowym mistrzów rozpocznie się jednak już 7 lutego. Areną ich zmagań mają być – jak informuje organizator – „najlepsze krakowskie kluby”.

Niedawno poznaliśmy skład sędziowski finałowej imprezy. W jury zasiądą takie sławy, jak: DJ Jazzy Jeff, DJ Craze, DJ Nu-Mark, Nina Las Vegas oraz Scratch Bastid:

Ruszyła już też sprzedaż biletów na to wydarzenie. Pula „early bird” rozeszła się na pniu, ale normalne przed-sprzedażowe wejściówki dostępne są do końca roku w cenie 49 zł za sztukę.

Po więcej szczegółów na temat wydarzenia odsyłamy na facebookowy event. Znajdziecie tam też odnośniki do imprez towarzyszących. Na koniec przypominamy jeszcze za organizatorem charakter i zasady tych specyficznych zmagań:

Udział w nim wezmą̨ DJ-e, którzy podczas 4 nocy kwalifikacyjnych zaprezentują umiejętności na najwyższym poziomie. Zasady zawodów Red Bull 3Style są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej imprezy na najwyższym poziomie. Każdy uczestnik ma na to zaledwie 15 minut, a zagrany przez niego set musi być zróżnicowany i składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

#redbull3style #playwithmusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s