Znamy datę premiery i cenę miksera Rane 72!

O tym flagowym modelu miksera w DJ-skim katalogu Rane’a wspominaliśmy ostatni raz przed miesiącem. Zaprezentowany publicznie po raz pierwszy podczas sierpniowych targów NAMM 2017 w USA wzbudził ogromne zainteresowanie i nastroje wyczekiwania. Wreszcie znamy datę premiery i cenę Rane’a Seventy-Two, który zawalczy o prymat w DJ-skim świecie z udanym i cenionym modelem Pioneera – DJM-S9!

Rane 72 pojawił w opcji preorderowej na kilku zagranicznych witrynach, specjalizujących się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu muzycznego. Na Guitarcenter.com podana została nie tylko cena – około 7042 zł – ale również data premiery nowego sprzętu – 22.02.2018.

rane_72_guitar_center

Z kolei Musiciansfriend.com podaje datę szacowanej wysyłki nowych Rane’ów na 15.02.2018. Tutaj cena jest nieznacznie wyższa, bo w przeliczeniu za polską walutę wychodzi 7087 zł.

rane_72_musicians_friend

Seventy-Two trafił też do oferty sklepów w Wielkiej Brytanii (np. Westenddj.co.uk, Juno.co.uk), Niemiec (Musicstore.de, Elevator.de) czy Holandii (Bax Music), ale tam ceny są zdecydowanie wyższe i brak informacji o starcie wysyłki zamówionych egzemplarzy. My ze swej strony postaramy się na pewno, by ten świetnie zapowiadający się sprzęt trafił do oferty Spinlab Shopu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s