DJ-ska orkiestra Red Bull 3Style – zobacz unikalny zakulisowy video-materiał!

W naszych relacjach z międzynarodowego finału Red Bull 3Style w Krakowie skupialiśmy się na ogólnodostępnym dla szerokiej publiczności obliczu zawodów. Nie należy jednak zapominać, że zlot kilkudziesięciu topowych DJ-ów z całego świata – uczestników mistrzostw, jurorów, byłych triumfatorów RB3S i ludzi z branży – to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wspólnych jamów i unikalnych kolaboracji.

Cieszy więc fakt, że kiedy już opadły emocje związane z rywalizacją na klubowych scenach, do sieci trafiają ciekawe zakulisowe materiały. Do tego rodzaju unikalnych archiwaliów należy na pewno poniższa rutyna, wykonana na żywo przez 40 DJ-ów podczas wspólnych warsztatów w Teatrze Słowackiego!

Artyści postanowili wypróbować możliwości oprogramowania DVS Rekordbox zintegrowanego z kontrolerem DDJ-XP1 Pioneera. Podzieleni losowo na dziesięć 4-osobowych teamów mieli za zadanie stworzyć od podstaw autorskie beaty, używając tylko adapterów i padów. Po kilku godzinach ćwiczeń udało im się zarejestrować to blisko 9-minutowe video:

Poniżej pełna lista autorów i wykonawców drużynowej rutyny:

DJ Jazzy Jeff Dj Puffy Beast Mode Dr.Fad-R officiel Nina Las Vegas Shintaro Talisa Kurlina Vasutee Plianchao ESKEI83 VaZee Dj Ryan the Dj (S.A) DJ REMAKE DjMarquinhos Espinosa Dj Jimmix El Bicampeon Redbull 3style Mexico y DMC Thugli Aleqs Notal DJ BYTE DJ Nu-Mark Jus-Jay DJ Beats Cam Ballantyne Deejay Irie 郭正男 DJ 69Beats iNBiTuiN Damianito DJ EMII Skratch Bastid DJ TIM DJ RINADiego Zapata Dj Hedspin Dj Ease Four Color Zack DJ CRAZE Dj Cross DJ Roxtar FALCON1

Mamy nadzieję, że wkrótce organizatorzy Red Bull 3Style podzielą się kolejnymi materiałami z cyklu „behind the scenes”!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s