Wyślij swoje zgłoszenie na Red Bull 3Style – rusza nowa tura DJ-skich mistrzostw!

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po lutowym finale międzynarodowych zawodów DJ-skich Red Bull 3Style w Krakowie, a tu lada moment cała machina rusza od nowa! Już bowiem od najbliższego poniedziałku 16 kwietnia możecie wysyłać swoje zgłoszenia do kolejnej odsłony tych prestiżowych zmagań.

Zapisy ruszą w poniedziałek w samo południe. O szczegółach zgłoszeń jeszcze Was poinformujemy, a tymczasem sprawdźcie pierwszą video-zajawkę IX finałów Red Bull 3Style, które tym razem rozegrają się aż na Tajwanie!

Podobnie jak w minionych latach najpierw odbędą się lokalne krajowe finały, podczas których wyłonieni zostaną reprezentanci każdego z państw biorących udział w zawodach. Zasady zawodów Red Bull 3Style są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale również zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej imprezy na najwyższym poziomie. Każdy uczestnik ma na to zaledwie 15 minut, a zagrany przez niego set musi być zróżnicowany i składać się z minimalnie trzech gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

A więc do dzieła – trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! A po szczegóły odsyłamy Was od poniedziałku na stronę: http://www.redbull3style.com/enter

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s