KADRA

10562919_500643693371357_3831346498841844283_n

Trzon ekipy SPINLAB stanowią jego twórcy, czyli Paweł i Wojtek. Poza tym są z nami także DJ VaZee, DJ Eprom oraz Mr Krime, którzy także prowadzą zajęcia Master Class i czynnie uczestniczą w życiu szkoły.

FALCON1 (Paweł)

DJ / turntablista/producent, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA. Wielokrotny sędzia wszelkiego rodzaju konkursów dla DJ-ów, w tym mistrzostw świata federacji IDA. Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe.

Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, koncertuje i nagrywa z JWP/BC i Sztigarem Bonko. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”.

 

DJ KEBS (W0jtek)

DJ /producent muzyczny z Warszawy, na scenie od 2004 r. współzałożyciel szkoły Dj-skiej SPINLAB, 1/4 składu HIFI BANDA (Prosto Label), z którym wśród wielu wyróżnień zdobył nagrodę Nocne Marki za teledysk roku 2014 oraz Złotą Płytę za album „23:55”.

DJ z wieloletnim doświadczeniem oraz szerokimi muzycznymi zainteresowaniami, na swoim koncie ma setki zagranych imprez w kraju i zagranicą (Wielka Brytania, Szkocja, Irlandia, Francja, Czechy Słowacja, Stany Zjednoczone).

Autor kompilacji „Prosto Mixtape Kebs” (2012) który debiutował na 4. miejscu na liście OLIS – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce., 2012-2013 r. dj koncertowy na trasie koncertowej duetu Sokół i Marysia Starosta z albumem „Czysta Brudna Prawda”, razem z Hadesem, O.S.T.R i Dj Haem-em tworzy projekt Haos, którego pierwszy album „HAOS” uzyskał status Platynowej Płyty w pół roku po premierze w 2013 r.

Na swoim koncie ma ponad 200 gościnnych udziałów w utworach innych twórców tworząc w nich skreczowe sentencje lub wstawki instrumentalne przy wykorzystaniu gramofonu i miksera jako instrumentu muzycznego.Współpracował z takimi polskimi artystami jak min.: Sokół i Marysia Starosta, Grammatik/Eldo, Pokój z Widokiem na Wojnę, O.S.T.R. & Hades, Pezet & Małolat, JWP czy Chada. Na swoim koncie ma również współpracę amerykańskimi raperami tj. D.I.T.C, Reks, R.A The Rugged Man, Gift of Gab (Blackalicious).