O NAS

cropped-cropped-10668887_10204045106121271_6458092050977959177_o.jpg

Witaj!

Spinlab DJ School – jesteśmy pierwszą stacjonarną szkołą Dj-ską nastawioną na nowoczesne podejście do tematów DJ-ingu oraz produkcji muzycznej w Warszawie. Działamy od lipca 2013 roku. W naszej ofercie odnajdziecie w pełni profesjonalne kursy DJ-skie z zakresu miksu oraz turntablismu, jak również zajęcia z produkcji muzycznej w popularnym środowisku Ableton Live. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, przygotowaliśmy program kompleksowej nauki sztuki DJ-ingu oraz produkcji, uwzględniające stopień zaawansowania oraz indywidualne wymagania każdego uczestnika. Szkoła usytuowana jest przy Alejach Jerozolimskich 113/115 w Warszawie. Decydując się na udział w kursie Spinlab, otrzymujecie możliwość nauki oraz doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry, w skład której wchodzą osoby czynnie zajmujące się DJ-ingiem klubowym, koncertowym, turntablismem oraz produkcją.

Szkoła ma na celu uczyć i pomagać rozwijać techniki miksowania i turntablismu, nie oznacza to jednak że po ukończeniu kursu zostaniecie pełnoprawnymi DJ-ami. Nie gwarantujemy, że uczynimy z Was profesjonalistów, to długa droga. Możemy za to obiecać, że skrócimy znacznie jej czas i wyeliminujemy złe nawyki już na samym początku Waszej przygody z graniem.

Do kogo skierowany jest kurs SPINLAB?

Nasze kursy nie mają granicy wiekowej. Są dla wszystkich chętnych chcących spróbować swoich sił w sztuce DJ-ingu i turntablismu. Zajęcia w Spinlabie mogą stanowić doskonałe dopełnienie jako fakultatywne zajęcia muzyczne prowadzone w szkołach oraz w placówkach oświatowych czy domach kultury.

Jak wyglądają zajęcia kursu SPINLAB?

Zajęcia prowadzone są indywidualnie. Program zajęć budujemy pod kątem osobistych preferencji kursanta po zapoznaniu się z jego oczekiwaniami. Każdy uczestników pracuje na pełnym zestawie DJ-skim, w skład którego wchodzą 2 gramofony, 2 CD-Playery, mikser audio, kontroler Pioneer DDJ-SR, słuchawki oraz komputer z systemem Serato DJ (system oparty na kontroli plików muzycznych na komputerze przy pomocy analogowych płyt vinyl lub cd).

Ile kosztuje kurs SPINLAB i kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w tygodniu, w przedziale od 10:00 do 21:00. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, 1 godzina kosztuje 80 PLN. Kursy na ogół trwają od 10 do 20 godzin, które w zupełności wystarczają na przeprowadzenie podstawowej części teoretycznej i praktycznej naszych zajęć.

Tutaj honorujemy Kartę Warszawiaka / Kartę Młodego Warszawiaka.

banner tu honorujemy KWiKMW_2019

Zapraszamy !

Spinlab Crew