Kadra

DJ Falcon1

DJ Falcon1 (Paweł)

DJ / turntablista/producent muzyczny, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.

Ma na koncie ponad tysiąc zagranych imprez i koncertów w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po występy w teatrach i filharmoniach. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką.

Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe. Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”. Był również koncertowym DJ-em Taconafide oraz Dj-em odpowiedzialnym za koncert/spektakl „Projekt Tymczasem”.

Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską „CutFest” w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.

DJ Kebs

DJ KEBS (Wojtek)

Warszawski Dj, turntablista i producent muzyczny, na scenie obecny od ponad 15 lat, 1/4 zespołu HIFI BANDA, Razem z Sensim tworzy skład APP, który obecnie promuje swoje najnowsze wydawnictwo „Nie zapomnij nakarmić psa”. Jako skrecz Dj udzielał się na wielu wydawnictwach rodzimej sceny.

Od 2013 r. razem z Dj Falcon1 oraz Dj VaZee prowadzi szkołę Dj-ską SPINLAB DJ SCHOOL.

Jego muzyka to połączenie świeżych, energetycznych utworów z zakresu hip-hop, instrumental, beat, bass i elektroniki. W jego setach można usłyszeć sporą dawkę skreczu i trick mixingu. Występował przed takimi artystami jak: Dj Premier, Pete Rock, Public Enemy, ONYX, D.I.T.C oraz jako DJ koncertowy: Sokół i Marysia Starosta, O.S.T.R, Hades, HIFI BANDA, Grammatik, Eldo, Chada i wielu innych.

DJ Vazee

DJ VaZee (Michał)

Jako Dj i hypeman współpracował z Radomskim raperem KęKę, z którym zagrał ok 200 koncertów w Polsce oraz za granicą, ma za sobą koncerty w Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii oraz na festiwalu Hip Hop Kemp w Czechach. Dzielił scenę z postaciami takimi jak Paliuch, Wojtek Sokół, Quebonafide, Promoe. Ma na swoim koncie kolaboracje z najlepszymi Turntablistami z całego świata – Dj Qbertem, JFB, Ritchie Ruftone. Ze swoją pasją do skreczowania zwiedził kilkanaście krajów na trzech różnych kontynentach.

Osiągnięcia w bitwach:

Mistrz Świata IDA World 2014 i 2015 Show Category Vice Mistrz Świata IDA World 2014 Scratch Category Mistrz Polski Red Bull Thre3style 2015 Mistrz Świata IDA 2016 Scratch Category Vice Mistrz Świata 2017 Scratch Category 2-krotny zwycięzca zawodów Portablist Lounge w Londynie w 2017 i 2018 roku DMC Portablist Champion 2018

DJ Krass-T

DJ Krass-T

Krass-T zadebiutował w 2006 roku w Budapeszcie. Od tamtej chwili nieprzerwanie podkręca swoje umiejętności turntablistyczne, sztukę mixu i produkcji muzycznej. Do tej pory zagrał na kilkuset imprezach zarówno w Polsce jak i na Węgrzech i nie zwalnia tempa. Spod jego rąk wychodzą sety pełne elektroniki, hip-hopu, R&B, soulu, funku oraz disco. Od 2013 roku mieszka i działa w Warszawie. Finalista mistrzostw IDA Poland 2019 kategorii Scratch. Jest członkiem ekipy Spinlab Dj School oraz organizatorem warszawskich skrecz sesji. OD 2021 roku odpowiada za organizację mistrzostw IDA POLAND.

DJ Chederac

DJ Chederac

Mistrz DMC WORLD w kategorii drużynowej (razem z NSC), trzykrotny mistrz IDA Poland w kategorii Show (razem z NSC) i finalista kategorii Scratch przez ostatnie 3 lata. Organizator kultowych skrecz sesji Needlework Scratch Session, a także realizator/producent w Postęp Studio. Prowadzi warsztaty DJ-skie od ponad 5 lat w szkołach, domach kultury, wydarzeniach miejskich i prywatnie.

DJ Niko P

DJ Niko P

DJ z 15-to letnim doświadczeniem. Od czasu do czasu producent i remixer, połówka basowego super duo Truss Me Daddy. Zakochany w muzyce klubowej od lat zaklina algorytmy soundclouda, łowiąc undergroundowe perełki. Miłośnik digitalowych form DJ-ingu. Autor audycji Club Menu i współautor audycji Dryf w newonce.radio. Polski finalista Burn Studios Residency. Ze swoimi setami odwiedzał Francję, Niemcy, Czechy i Japonię oraz każde większe miasto w Polsce. Rezydent takich miejsc i organizacji jak Ulica Elektryków, Prozak 2.0, newonce.bar, So Hard.