Kadra

Dj Falcon1

Dj Falcon1 (Paweł)

DJ / turntablista/producent muzyczny, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.

Ma na koncie ponad tysiąc zagranych imprez i koncertów w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po występy w teatrach i filharmoniach. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką.

Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe. Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”. Był również koncertowym DJ-em Taconafide oraz Dj-em odpowiedzialnym za koncert/spektakl „Projekt Tymczasem”.

Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską „CutFest” w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.

Dj Kebs

DJ KEBS (Wojtek)

Warszawski Dj, turntablista i producent muzyczny, na scenie obecny od ponad 15 lat, 1/4 zespołu HIFI BANDA, Razem z Sensim tworzy skład APP, który obecnie promuje swoje najnowsze wydawnictwo „Nie zapomnij nakarmić psa”. Jako skrecz Dj udzielał się na wielu wydawnictwach rodzimej sceny.

Od 2013 r. razem z Dj Falcon1 oraz Dj VaZee prowadzi szkołę Dj-ską SPINLAB DJ SCHOOL.

Jego muzyka to połączenie świeżych, energetycznych utworów z zakresu hip-hop, instrumental, beat, bass i elektroniki. W jego setach można usłyszeć sporą dawkę skreczu i trick mixingu. Występował przed takimi artystami jak: Dj Premier, Pete Rock, Public Enemy, ONYX, D.I.T.C oraz jako DJ koncertowy: Sokół i Marysia Starosta, O.S.T.R, Hades, HIFI BANDA, Grammatik, Eldo, Chada i wielu innych.

Dj Vazee

DJ VaZee (Michał)

Jako Dj i hypeman współpracował z Radomskim raperem KęKę, z którym zagrał ok 200 koncertów w Polsce oraz za granicą, ma za sobą koncerty w Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii oraz na festiwalu Hip Hop Kemp w Czechach. Dzielił scenę z postaciami takimi jak Paliuch, Wojtek Sokół, Quebonafide, Promoe. Ma na swoim koncie kolaboracje z najlepszymi Turntablistami z całego świata – Dj Qbertem, JFB, Ritchie Ruftone. Ze swoją pasją do skreczowania zwiedził kilkanaście krajów na trzech różnych kontynentach.

Osiągnięcia w bitwach:

Mistrz Świata IDA World 2014 i 2015 Show Category Vice Mistrz Świata IDA World 2014 Scratch Category Mistrz Polski Red Bull Thre3style 2015 Mistrz Świata IDA 2016 Scratch Category Vice Mistrz Świata 2017 Scratch Category 2-krotny zwycięzca zawodów Portablist Lounge w Londynie w 2017 i 2018 roku DMC Portablist Champion 2018

DJ Krass-T

DJ Krass-T

Krass-T zadebiutował w 2006 roku w Budapeszcie. Od tamtej chwili nieprzerwanie podkręca swoje umiejętności turntablistyczne, sztukę mixu i produkcji muzycznej. Do tej pory zagrał na kilkuset imprezach zarówno w Polsce jak i na Węgrzech i nie zwalnia tempa. Spod jego rąk wychodzą sety pełne elektroniki, hip-hopu, R&B, soulu, funku oraz disco. Od 2013 roku mieszka i działa w Warszawie. Finalista mistrzostw IDA Poland 2019 kategorii Scratch. Jest członkiem ekipy Spinlab Dj School oraz organizatorem warszawskich skrecz sesji. OD 2021 roku odpowiada za organizację mistrzostw IDA POLAND.